ТЕХНИЧЕСКИ АСИСТЕНТ – ЛОКАЛЕН МАРКЕТИНГ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако умеете да прилагате гъвкави подходи за анализ и систематично проучване на нови възможности,

ако сте ангажиран към работата си и се стремите да научавате нови неща,

ако сте внимателен към детайла и работата с документация е Вашата силна страна,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:
- Проследява и изпълнява предварително одобрен маркетингов план/бюджет
- Проучва, комуникира и контролира рекламни агенции/печатници, съблюдавайки стандартите на производителя и компанията
- Подготвя, съгласува и реализира BTL реклама (локални маркетингови събития за леки и лекотоварни автомобили Mercedes-Benz, и употребявани такива)
- Следи и актуализира различни справки, вкл. за поддръжка на сградна инсталация, комунални разходи и др.
- Изготвя и актуализира информационни табели за демонстрационни автомобили (в шоурум)
- Представлява компанията пред държавни институции (за разрешителни, комунални услуги и др.)
- Осъществява комуникация с колеги от дилърствата в Пловдив и Варна, както и с холсейла

Изисквания към търсения кандидат:
- Притежава диплома за завършено висше образование
- Владее добре английски език
- Работи добре с МS Office
- Организиран е, отговорен е и с добра езикова култура
- Е активен шофьор – категория В

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит на релевантна позиция.

Предимствата за Вас:
- Ще бъдете назначени на трудов договор (по заместване, минимум 1г. и 6м.) при 8-часов работен ден и 25-дневен платен годишен отпуск
- Ще имате непрекъснат достъп до уеб-базирани платформи на Даймлер АД и споделяне на ноу-хау с колеги от Европа
- Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера, с екип от професионалисти в своята област
- Ще получите шанса да работите за генералния представител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra за България

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 21.02.2018г., като посочите референтния номер на позицията (ТАM_Sf_0218), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

05.02.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК