СЛУЖИТЕЛ - ИНФОРМАЦИЯ, ШОУРУМ МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате много добра езикова култура и комуникирате с лекота на български и английски език с непознати хора,

ако сте внимателен към детайла, умеете да разрешавате проблеми и гъвкаво да аргументирате позицията си,

ако сте енергичен, подреден и усмихат,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация София като:

Основни задължения на позицията:
• Професионално представяне на компанията и осъществяване на контакт със служители и посетители на шоурума (вкл. осигуряване на напитки)
• Приемане и преразпределяне на телефонни разговори и електронна поща, следене и заявяване на офис консумативи (канцеларски, хигиенни материали, напитки и др.)
• Актуализиране на база данни, изготвяне на справки и месечни отчети, проследяване удовлетвореността на клиентите
• Отчитане на шоурум трафик и допълнителни данни чрез специализирани платформи (на английски език)
• Поддържане и актуализиране на ценови листи, оферти и табла за вредни емисии за изложбени и демонстрационни автомобили
• Подпомагане и участие при организация на клиентски мероприятия, презентиращи марката Мерцедес-Бенц

Изисквания към търсения кандидат:
• Притежава завършено минимум средно образование
• Владеене добре английски език (за ежедневна комуникация и кореспонденция)
• Демонстрира отлични комуникативни умения и работа в екип
• Работи добре с MS Office, вкл. Excel
• Е изключително организиран, отговорен и лъчезарен човек

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати:
• завършили висше образование;
• с предишен опит нa сходна позиция;
• притежаващи шофьорска книжка – категория В.

Предимствата за Вас:
• Ще бъдете назначени на трудов договор при стандартен 8-часов работен ден и 22 дни платен годишен отпуск
• Ще усвоите работа с уеб-базирани платформи и специализиран/и софтуер/и, вкл. Auto Master
• Ще работите в екип от професионалисти в своята област и с най-новите модели автомобили с марка Мерцедес-Бенц
• Ще получите въвеждащо и специализирани обучения по стандарт на производителя (Даймлер АД) и компанията
• Ще работите за оторизирания дилър и сервиз на Мерцедес-Бенц за България
• Ще имате възможност за кариерно развитие в зависимост от демонстрирания потенциал

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (Inf_Sf_0120), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се отработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

09.01.2020

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК