Експерт обслужване на клиенти

Описание

1. Кои сме ние?

ПроКредит Банк (България) ЕАД е част от немската ПроКредит Груп, с управление във Франкфурт, Германия.
ПроКредит Банк е ориентирана към развитие търговска банка. Ние предоставяме отлично обслужване както на малките и средните фирми, така и гражданите, които желаят да спестяват. В своята дейност се придържаме към няколко основни принципа: ценим прозрачността в общуването с клиентите, не насърчаваме потребителското кредитиране, стремим се да минимизираме екологичния си отпечатък и предоставяме само услуги, които се основават както на разбирането за състоянието на конкретния клиент, така и на задълбочен финансов анализ.

2. Какви възможности за кариера ще откриете при нас?

Ние търсим хора, които имат желание да работят на позиции, свързани с обслужване на клиенти. Тези позиции предполагат:

• Активна комуникация с потенциални и текущи клиенти на банката;
• Пътуване в региона на офиса за срещи с клиенти;
• Разбиране на специфичните потребности на клиентите и предлагане на подходящи банкови услуги;
• Професионален подход към клиентите, целящ изграждане на дългосрочни бизнес отношения.

3. Кои са служителите на ПроКредит?

Разнообразен екип като възраст, образование, опит, интереси и отговорности. Това, което ни обединява е:

• Възможността свободно да изразяваме собственото си мнение;
• Отговорното ни отношение към работата;
• Ангажираността ни с целите и резултатите на банката;
• Готовността ни да посрещаме нови предизвикателства;
• Инициативността и интересът ни към случващото се около нас.

4. Какво допълнително очакваме от вас?

• Да виждате дългосрочното си професионално развитие с нас;
• Да се обучавате и самоусъвършенствате;
• Да пътувате и работите в различни градове;
• Да владеете английски език на добро ниво.

5. Как да станете част от екипа ни?

За да направите това трябва да преминете успешно стандартния ни процес на подбор, включващ 2-седмичен семинар и активна 6-месечна подготовка на английски език в Програма Млад Банкер (с включена стипендия и настаняване).
Програмата се провежда съвместно с участници от страни, в които ПроКредит оперира.

Повече информация за ПроКредит Банк, процеса на подбор и Програма Млад Банкер може да откриете на www.procreditbank.bg.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:
всички профили

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, бул. "Тодор Александров" 26

Дата:

25.05.2015

Организация:

ProCredit Bank (Bulgaria) EAD

Повече информация за ProCredit Bank (Bulgaria) EAD може да получите ТУК