СПЕЦИАЛИСТ КОНТРОЛИНГ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако вярвате, че сте целеустремен и детайлите са изключително важни в работата,
ако имате достатъчно аналитичен опит и ориентираност към резултати,
ако смятате Excel за свой приятел, който ежедневно подпомага дейността Ви,

ние Ви очакваме в екипа като:

Основни задължения на позицията:
- Участие при прогнозиране, планиране и бюджетиране за отдела, за компаниите във фирмената група и по проекти, вкл. оптимизации на бюджетите
- Анализи и контрол на показатели и системата за контролинг
- Kонсултиране и непрекъснато подпомагане на отделите в компаниите по въпроси, свързани с контролинговите функции
- Разработване, съгласуване, внедряване, оптимизиране и контролиране на структурата на разходните и приходни звена
- Проверка на счетоводни записи и последващи указания към други отдели за коректното им насочване чрез специализиран софтуер (SAP)
- Изготвяне на калкулации за себестойност на услуги и/или продукти, изпълнявани от дружеството и актуализации
- Непрекъснато подаване на различни видове справки и отчети към Ръководството и/или към Ръководители на направления, отдели и звена

Изисквания към търсения кандидат:
- Предишен опит в областта на контролинг в търговска компания - минимум 3 години
- Задължително завършено висше икономическо образование в областта на Финанси и финансов контрол, Счетоводство, Прогнозиране и планиране
- Математическо мислене, съчетано с аналитичност и умения за приоритизиране
- Много добри познания по английски или немски език (писмено и говоримо)
- Активна работа и познаване в дълбочина на Excel (вкл.Macros)
- Отлично познаване на търговско счетоводство и данъчно законодателство (българско и европейско), вкл. МСС и нормативни актове за счетоводна отчетност, вътрешен финансов контрол, данъчно и осигурително право

Като предимство при подбора по документи ще се счита придобит опит в двупластна структура – вносител/ритейл.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще имате ежедневно участие в разнообразни казуси, провокиращи Вашата комбинативност и професионализъм
- Ще получите възможността да продължите кариерното си развитие с генералния представител на Даймлер АГ (производител на Mercedes-Benz) за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти на работа
- Ще сте в непрекъснат контакт и комуникация с целия управленски екип във фирмената група

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 06.06.2017г., като посочите референтния номер на позицията (Contr_Sf_0517), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

19.05.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК