Project Manager

Описание

1. Кратко описание на позицията
Тази длъжност е за онези, които имат опит в комуникацията с хора, в ролята на търговец от 1 година, които владеят български и руски и за които Интернет не е вражеска среда, а полезен инструмент за привличане на лоялна аудитория.

2. Функционални изисквания в процентно съотношение.

2.1. Контрол и координиране (Управление на клиента). В полето на вниманието на PM са: срокове, задачи, планове по проектите; история на комуникацията, рекламации; финанси, договори, документи, плащания, задължения. Основна задача в тази зона – подобрение на качеството на услугите за даден клиент и подобрение на ефективност на взаимодействието с него - 65%.

2.2. Развитие на отношенията (Ръст на клиента). Уточнение на планове, задачи и потребности на клиента. Предложение за нови проекти и услуги. Предложения по оптимизация и подобрение на вече стартирани проекти/процеси (независимо от активността на отговорния интернет-маркетолог по официални предложения) - 20%.

2.3. Регулиране на конфликтите (Недопускане и решение на проблеми). Серия от действия за предотвратяване на възникването на проблеми, както и ефективното решение на вече съществуващи - 15%.

3. Основни изисквания към бъдещия колега на тази позиция:

3.1. Професионални познания и умения.
3.1.1. Разбиране на PPC: Google AdWords, Facebook Ads
3.1.2. Опит в комуникацията с хора, в качеството му на търговец на конкретна услуга или стока поне 1 година.
3.1.3. Свободно владеене на български и руски език.
3.1.4. Предимството е разбирането на английски език.

3.2. Лични качества.
3.2.1. Умение за концентрация и бързо превключване от един вид работа към друга.
3.2.2. Системно мислене - умение за оценка на взаимното влияние на всички компоненти в системата.
3.2.3. Стремеж всичко да се подреди, автоматизира и да се настрои за автономна работа.
3.2.4. Умение за ясно и грамотно формулиране на мислите: устно и писмено.
3.2.5. Умение да се довършва започнатото, без значение от сложността и препятствията, които възникват по пътя.
3.2.6. Умение за фокусиране в детайлите, не забравяйки за общата картина на случващото се.
3.2.7. Умение винаги да задава въпроса "Защо?" преди да направи нещото, което “са го помолили да направи”.
3.2.8. Готовност за приемане на самостоятелни решения, както и способност да разбере дадена задача, да планира решението и да го реализира без напомняне и контрол от «злия началник».
3.2.9. Умение да се учи самостоятелно и да придобива нови навици (ние вярваме в принципа “няма как да обучим човека, той сам трябва да се обучи”).
3.2.10. Умение за работа в условия на “многозадачност”.
3.2.11. Умение за намиране на причинно-следствени връзки и елегантни решения, както в рутинната работа, така и при по-сложни задачи.
3.2.12. Инициативност: способност за влияние върху околния свят.
3.2.1. Отвращение към пилеене на времето на околните за нещо, което може да се прави доста по-ефективно и по-бързо или да не се прави изобщо.

4. Какво предлагаме?

4.1. Какво получава всеки колега в Netpeak?
4.1.1. Какво предлагаме ние, освен достойно заплащане на труда, стол, бюро, компютър/лаптоп и осемчасова петдневна работна седмица?
4.1.2. Възможност за обучения и развитие: опит и помощ на нашите колеги, помощ в професионалната адаптация и обучение от куратор в продължение на целия изпитателен срок, възможност за посещения на различни вътрешни и външни мероприятия за повишение на квалификацията.
4.1.3. Затворен Форум, собствена Уикипедия и собствена библиотека.
4.1.4. Трудов договор и платена отпуска.
4.1.5. Работа в CRM система, която постоянно се разработва за нашите нужди.
4.1.6. Множество интересни задачи с различна степен на сложност.
4.1.7. Възможност да приложите своите знания и навици, както и да придобиете безценен опит.
4.1.8. Възможност да проявите своите таланти (ценим творческата инициатива и я подкрепяме).
4.1.9. Вътрешен рейтинг на колегите, който взема под внимание десетки най-различни показатели и метрики

4.2. Какво получава колегата, който работи на длъжност «PPC Project Manager със знанието на български, руски»?
4.2.1. Най-добрите колеги от компанията, съгласно вътрешния рейтинг, получават оферта почивка за сметка на компанията.
4.2.2. Допълнителни дни отпуска при най-добри показатели на всяко тримесечие.
4.2.3. Възможност за самостоятелно регулиране на заплащането.
4.2.4. Стартово заплащане под средното за София и заплащане над средното (а понякога - в пъти над средното за София). Заплащането се основава на принципа: «При лоша работа хората трябва да гладуват, а при добра - да пируват. В идеалния вариант, заплащането трябва да се базира само на процент» (Евгений Чичваркин - предприемач).
4.2.5. Кариерен ръст след успешна атестация.

5. Какво да направите за да работите в Netpeak на позицията «PPC Project Manager със знанието на български, руски»?

Необходимо е да изпратите вашето CV, да направите тестово задание и да преминете 3 интервюта

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София, Гр. Русе, Гр. Варна, Гр. Бургас

Адрес:

бул. Джеймс Баучер 51, eтаж 18, офис 1809

Дата:

01.04.2015

Организация:

Netpeak

Детайли за организацията:

Повече информация за Netpeak може да получите ТУК