СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако Facebook, Twitter и Instagram и други не крият #тайни от Вас,
ако умеете да създавате последователи и социалните мрежи са Вашия начин на живот,
ако автомобилите (леки, лекотоварни, товарни и автобуси) Ви вълнуват,

ние Ви очакваме в екипа като:

Основни задължения на позицията:
- Участие при създаване и прилагане на стратегия за социални медии чрез задълбочено проучване, определяне на ключовите за бранша такива и правилната фокус-група
- Създаване, редактиране, публикуване и споделяне на ежедневни съдържания (текстове, снимки, видео или HTML), които да изграждат насърчаващи към действия потребители
- Създаване и оптимизиране на фирмени страници във всяка платформа, за да се увеличи видимостта на социалното съдържание на компанията и бранда (Mercedes-Benz, Setra и FUSO)
- Управление на всички генерирани от потребителите съдържания, съгласно комуникационната политика на компанията
- Непрекъснато подобряване и анализиране на постъпващата информация чрез инструменти, включващи „най-добри практики“
- Съвместна работа с други отдели (човешки ресурси, връзки с обществеността, продажби и други) за управление на корпоративния имидж и координиране на общи проекти
- Управление на предварително одобрен маркетингов бюджет и съпътстваща отчетност

Изисквания към търсения кандидат:
- Висше образование в специалност Маркетинг, Социални медии или Връзки с обществеността
- Предишен опит в областта на социални медии, маркетинг, в частност - дигитален маркетинг (минимум 3 години)
- Отлични умения за писане, адаптиране и редактиране на снимки, видео, текстове, презентационни и комуникативни такива
- Доказуем опит в социалните медии и познания за инструментите за анализ в социалните медии
- Актуални знания за уеб-дизайн, оптимизиране на сайтове и SEO
- Познания за онлайн маркетинг и много добро разбиране на основните маркетингови канали
- Позитивна нагласа, организираност и способност за едновременна работа по различни проекти
- Отлично владеене на английски език за водене на комуникация/кореспонденция и преводи на текстове с автомобилна тематика
- Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит в медия, рекламна агенция и работа с луксозни брандове.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще имате непрекъснат достъп до уеб-базирани платформи на Даймлер АД и споделяне на ноу-хау с колеги от Европа
- Ще получите шанса да продължите кариерното си развитие с генералния представител на Даймлер АГ за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти за работа
- Ще имате възможността да участвате в създаването на новия имидж на бранда (Mercedes-Benz, FUSO и Setra) в България и корпоративен такъв за нашите нови компании на пазара

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 06.06.2017г., като посочите референтния номер на позицията (DMa_Sf_0517), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Медии
Реклама, PR
Маркетинг
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

19.05.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК