МАРКЕТИНГ МЕНИДЖЪР ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако онлайн медиите не крият тайни от Вас,

ако умеете да прилагате гъвкави подходи за анализ и систематично проучване на нови възможности,

ако автомобилите (леки, лекотоварни, товарни и автобуси) Ви вълнуват,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:

- Създаване, адаптиране, прилагане и контролиране на маркетингови стратегии, крайни срокове, работни процеси в компанията и комуникационни стратегии (за България)
- Ръководене, мотивация и квалификация на екип
- Участие в годишно планиране, в т.ч. разработване, изпълнение и контролиране на бюджета на отдела
- Мениджмънт на корпоративния имидж и координиране на общи проекти и маркетингови акции с различни отдели в компанията (човешки ресурси, продажби, следпродажбено обслужване и други)
- Оптимизиране и развитие на отдела/направлението
- Проучване и мониторинг на пазара, съвместно с търговските екипи
- Управление присъствието на компанията в социалните медии

Изисквания към търсения кандидат:

- Висше образование в специалност Маркетинг, Социални медии и/или икономика
- Предишен опит при работата за определен „бранд” (минимум 2 години)
- Отлично владеене на английски и/или немски език за водене на непрекъсната комуникация и кореспонденция
- Ръководен опит - минимум 2 години (през последните 5г.)
- Стриктно спазване на срокове
- Организираност и способност за едновременна работа по различни проекти
- Финансова култура
- Активен шофьор (кат. В)

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит в работата с маркетинг агенции.

Предимствата за Вас:

- Ще имате шанса да участвате в създаването на новия имидж на бранда (Mercedes-Benz, FUSO и Setra) в България и Силвър Стар
- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще бъдете част от световно известен бранд, носещ своите „добри практики“ и възможности за обмяна на опит с колеги от цяла Европа
- Ще участвате в организирането на специални събития за клиенти в цяла България
- Ще получите възможността да бъдете включени в различни обучения, според стандартите на Даймлер АД

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 30.09.2017г., като посочите референтния номер на позицията (MМar _Sf_0917), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
Маркетинг, Социални медии и/или Икономика

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Медии
Реклама, PR
Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

04.09.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК