НАЧАЛНИК СКЛАД

TАЛ Инженеринг ЕООД е специализирана българска компания, занимаваща се с проектиране, производство и монтаж на ALU и PVC дограма и стоманени конструкции. Tърсим НАЧАЛНИК СКЛАД с опит, за производствената база на фирмата в кв. Казичене.

Изисквания:
1. Завършено минимум средно обрaзование;
2. Предишен опит – на длъжност началник склад или помощник началник склад в производствено предприятиe;
3. Отлична компютърна грамотност - работа със складов софтуер и MS Office;
4. Предишен опит във фирма за производство на дограма - предимство;
5. Желание за дългосрочна реализация.

Задължения:
- Организира товаро-разтоварните дейности за прием, проверка, подреждане, сортиране и експедиране на инвентара, стоки и материали от и към складовото стопанство на дружеството;
- Следи за разхищения и повреди на инвентара, стоките и материалите в склада, по време на товарене, разтоварване и съхранение в склада. Отговаря за правилното съхранение на материалите и инвентара, съобразно техническите спецификации. Организира и контролира подреждането на стоки, материали и инвентар, съобразно картирането на складовите площи;
- Работа със складови документи и складов софтуер.Отговаря за вярното отразяване на наличностите в складовия софтуер;
- Ръководи дейността на складовите служители в дружеството;
- Отговаря за целесъобразното, ефективно и безопасно използване на складовата механизация;
- Отговаря за осигуряването на ЗБУТ на територията на склада;
- Отговаря за оптимизацията на разходите за труд и ефективното натоварване на персонала, работещ в склада.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете АВТОБИОГРАФИЯ и ние ще се свържем с Вас, за да уговорим удобно време за среща.

Ще се свързваме само с кандидати, отговарящи на горепосочените изисквания.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на този подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София 1532, Казичане, индустриална зона Запад

Дата:

18.08.2017

Организация:

ТАЛ Инженеринг ЕООД

Повече информация за ТАЛ Инженеринг ЕООД може да получите ТУК