СКЛАДОВ РАБОТНИК

TАЛ Инженеринг ЕООД е специализирана българска компания, занимаваща се с проектиране, производство и монтаж на AL и PVC дограма и стоманени конструкции. Във връзка с преструктуриране на складовата дейност се търси СКЛАДОВ РАБОТНИК за производствената база на фирмата в Казичене.

Изисквания:
- Завълшено средно образование;
- Предишен опит в склад и умения за управление на елетрокар ще се считат за предимство;
- Организираност, експедитивност и отговорно отношение към задълженията;
- Желание за дългосрочна работа.

Задължения:
- приемане, проверка, подреждане и организиране на инвентара и материали в склада;
- участие в товаро-разтоварна дейност;
- окомплектоване на поръчки и издаване на инвентар и материали от склада;
- работа със складови документи.

Нашето предложение:
- Работа в стабилна компания с редовно заплащане;
- Коректни трудови взаимоотношения;
- Много добри условия на труд и отличен екип;
- Конкурентно възнаграждение.

Производствената база се намира в кв.Казичене. Фирмата не подсигурява транспорт.

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете АВТОБИОГРАФИЯ и ние ще се свържем с Вас, за да уговорим удобно време за среща.

Ще се свързваме само с кандидати, отговарящи на горепосочените изисквания.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на този подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София 1532, Казичане, индустриална зона Запад

Дата:

11.01.2018

Организация:

ТАЛ Инженеринг ЕООД

Повече информация за ТАЛ Инженеринг ЕООД може да получите ТУК