Работник почистване в хранително производство /след 17ч/

Ние сме Роо Брандс - български производител на курабийки и сурови био десерти Рообар. Нашите продукти се предлагат в близо 50 страни на 5 континента, като Рообар е лидер на пазара в категорията сурови био десерти в Европа. Имаме собствена фабрика, в която поддържаме последни технологии в производството и най-високо качество спрямо международните стандарти. Нашият екип влага сърцето си в продуктите всеки ден, защото е толкова лесно да отключиш супер героя в себе си, когато знаеш, че мисията ти е добра.

За нашето производство си търсим отговорен работник почистване.

Основни отговорности:

• Подготвяне на необходимите материали и техника за почистване на машините в производството;
• Почистване на производственото оборудване и помещения.

Изисквания:

• Висока критичност към професионалните задължения и поддържане на работната среда и хигиена;
• Отговорност, коректност и внимание към детайлите;
• Енергичност, прецизност и организираност;
• Умение за работа в екип;
• Опит с работа с машини - предимство;
• Опит в хранително производство - предимство.

Ние предлагаме:

• Постоянен трудов договор, осигуровки и социални придобивки;
• Конкурентно стартово възнаграждение;
• Работа в динамична и позитивна среда;
• Въвеждащо обучение и подкрепа от страна на колегите;
• Работно облекло;
• Работно време: от понеделник до петък от 17:00ч до 00:30ч (предлагаме ваучери за транспорт).

Производствената база се намира в жк Дружба 1, в близост до зеленчуковата борса.

Ако вие сте отговорен, обичате да работите в екип и държите на качеството - кандидатствайте при нас с актуална автобиография.

Ще поканим на интервю само одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1000 лева на месец

Категория:

Производство
Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Банат 28

Дата:

17.04.2018

Организация:

Роо Брандс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Роо Брандс ООД може да получите ТУК