Монтажник Електронни Елементи

Тренквалдер – лидер в областта на човешките ресурси, с повече от 200 офиса в 17 европейски държави, търси за свой клиент - международна компания, с производствена база ситуирана в гр. Ботевград,
отговорен и мотивиран служител, който да заеме позицията:

Монтажник електронни елементи

Основни задължения:
- Сглобяване на електронни елементи;
- Окачествяване (входящ / изходящ контрол);
- Складиране (склад материали / готова продукция).

Изисквания към кандидата:
- Сръчност, наблюдателност и отговорност;
- Диплома за средно образование;
- Възможност за работа на смени / трисменен режим на работа.

Компанията предлага:
- Работа на трудов договор с много добро заплащане и бонуси;
- Надбавка за прослужено време – 0,6% за всяка година трудов стаж;
- Бонуси - веднага след първият месец;
- 60 лв. ваучери за храна;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Безплатно облекло;
- Безплатен транспорт от: Враца, Мездра, Дърманци, Згориград, Люти дол, Моравица, Руска бела, Зверино, Лютиброд, Ребърково, Игнатица, Ботевград, Врачеш, Литаково, Новачене, Скравена, Трудовец, Етрополе, Правец, Разлив, Тетевен, Гложене, Ябланица, Джурово и др.

*Интервюто е с включена опознавателна обиколка в производствената линия и презентация за условията на труд и възнаграждение за длъжността.

Ако проявявате интерес към посочената позиция и отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашата автобиография с актуална снимка или позвънете директно на телефон 0879 911 101 за да се запишете за интервю

Личните Ви данни са защитени съгласно ЗЗЛД.
Регистрация в МТСП №2711 от 21.01.2019год.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
ентусиазъм за придобиване на нови познания и умения

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

София, бул.Христо Ботев, 79

Дата:

27.03.2019

Организация:

Тренквалдер ЕООД