МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ за леки автомобили Mercedes-Benz

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако вярвате, че ще успеете да продадете лед на ескимос … без отстъпка :),
ако имате достатъчно познания за автомобилите (теоретични и практически),
ако умеете да прилагате гъвкави подходи, за да управлявате един успешен екип от индивидуалисти,

ние Ви очакваме в екипа като:

Основни задължения на позицията:
- Управление на търговски екип „Продажби нови леки автомобили, Mercedes-Benz” за Западна България
- Краткосрочно и дългосрочно планиране, бюджетиране
- Изготвяне на бонусни схеми, възнаграждения и целеви споразумения за екипа и индивидуални такива
- Проучване и мониторинг на пазара за леки автомобили – премиум клас, анализ на резултати
- Координация с колеги от клонова мрежа и други отдели
- Участие в маркетингови мероприятия и въвеждане на нови модели/продукти на пазара
- Менджмънт на клиентската удовлетвореност, вкл. чрез осъществяване на директни продажби

Изисквания към търсения кандидат:
- Натрупан ръководен опит в областта на директни продажби през последните 5 години (минимум 3 години)
- Задължително завършено висше икономическо или техническо образование
- Задълбочени технически познания за автомобилите и висока финансова култура
- Комбинативна и математическа мисъл, дипломатичен и респектиращ подход
- Комуникативност, адаптивност, организираност
- Много добри познания по английски или немски език (писмено и говоримо)
- Активен шофьор, с нагласа за пътуване извън София (1-2 пъти/седмично)

Предимствата за Вас:
- Ще бъдете част от световно известен бранд, носещ своите „добри практики“ и възможности за обмяна на опит с колеги от цяла Европа (1-2 пъти годишно - Eurotraining)
- Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
- Ще получите възможността, при добро представяне, да бъдете включени в различни обучения, според стандартите на Даймлер АД (производител на Mercedes-Benz)
- Ще работите при 5-дневна работна седмица на трудов договор, стриктно спазвайки Кодекса на труда
- Ще сте в непрекъснат досег до най-новите модели автомобили с марка Mercedes-Benz, вкл. с пробни шофирания и участие при различни представяния

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 06.06.2017г., като посочите референтния номер на позицията (SM_Sf_0517), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

19.05.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК