ТЪРГОВЕЦ НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ - СТАЦИОНАРЕН

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате достатъчно технически познания за автомобилите,

ако умеете да консултирате и ежедневният контакт с много хора Ви зарежда,

ако упорито преследвате поставените цели и спазвате стриктно поети ангажименти,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон Пловдив - с.Радиново като:

Основни задължения на позицията:

- Обработка на запитвания от страна на настоящи или потенциални клиенти
- Директна продажба през гише на оригинални резервни части, консумативи и услуги
- Следене и управление на складовите наличности
- Консултиране и обслужване на клиенти по телефон
- Изготвяне на документация и работа с електронни каталози за Mercedez-Benz, FUSO, Setra, Mitsubishi, Jeep
- Проследяване изпълнението на поръчките

Изисквания към търсения кандидат:

- Е комуникативен, организиран, гъвкав и умее да работи в екип
- Владее добре английски или немски език (писмено и говоримо)
- Преследва целите си с хъс и постоянство, лоялен е
- Притежава шофьорска книжка категория B и е активен шофьор
- Умее да работи с MS Office

Като предимство при подбора по документи ще се считат задълбочени технически познания за автомобилите.

Предимствата за Вас:

- Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
- Ще работите на трудов договор с 25 дни платен годишен отпуск и 5-дневна работна седмица
- Ще придобиете умения за работа със специализирани софтуерни продукти, вкл. SAP
- Ще получите възможността да продължите кариерното си развитие с генералния представител на Даймлер АД (производител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra) за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти на работа

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език 06.11.2017г., като посочите референтния номер на позицията (SPs_Pv_1017), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Пловдив

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

16.10.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК