ТЪРГОВЕЦ НА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ (в шоурум)

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако смятате себе си за стилен, харизматичен и упорит,

ако търговията е в кръвта Ви, а автомобилите са Ваша страст,

ако вярвате, че няма непреодолими препятствия, а само избор на правилен подход,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:
- Активно водене на целия процес по продажба на леки автомобили Мерцедес-Бенц (от оферта до издаване на автомобил)
- Презентиране на съпътстващи продукти и услуги, вкл. финансови, сервизни и др.
- Проактивно търсене на клиенти, обработване на входящи запитвания и проследяване на клиентска удовлетвореност
- Реализиране на пробни шофирания и участие в различни мероприятия
- Сътрудничество с колеги от други отдели

Изисквания към търсения кандидат:
- Задължително завършено висше икономическо или техническо образование
- Предишен опит в продажбата на нови автомобили (минимум 2г.)
- Много добри познания по английски и/или немски език (писмено и говоримо)
- Отлична работа с Excel
- Шофьорска книжка – категория В, активен шофьор

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати, работили с SAP.

Предимствата за Вас:
- Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си, в зависимост от постигнатите резултати
- Ще работите на трудов договор с 25 дни платен годишен отпуск и 5-дневна работна седмица
- Ще преминете през обучения в България и чужбина, съгласно програмата на Даймлер АД (производител на Мерцедес-Бенц)
- Ще придобиете познания при работа със специализирани софтуерни продукти (вкл. SAP)
- Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера, с екип от професионалисти в своята област

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 20.12.2017г., като посочите референтния номер на позицията (S_MB_1117), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

24.11.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК