МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ (ЗА ЛЕКОТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ)

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако сте ангажиран към работата си и умеете да приоритизирате,

ако имате желание и умения за разработване на бизнес модели,

ако смятате себе си за човек с търговски умения и математическа мисъл,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:
- Ръководене, мотивиране и развиване на малък търговски екип, вкл. директно търсене на нови клиенти
- Краткосрочно и дългосрочно планиране, в т.ч. изготвяне на бонусни схеми и възнаграждения на екипа
- Проучване, мониторинг и анализ на пазара за лекотоварни автомобили
- Подпомагане и реализиране на различни маркетингови активности, вкл. разработване и изпълнение на бюджети
- Проследяване на клиентската удовлетвореност
- Координиране и непрекъснато комуникиране с мениджъри продажби за Пловдив, Варна и с холсейл
- Водене на различни справки и отчетност на резултатите на екипа

Изисквания към търсения кандидат:
- Предишен опит в продажбите, вкл. В2В (минимум 2 години)
- Завършено висше икономическо или техническо образование
- Много добро владеене на английски и/или немски език за водене на преговори с чуждестранни клиенти
- Комуникативност, адаптивност, организираност
- Активен шофьор – категория В и възможност за периодични командировки в страната

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит в продажбата на автомобили.

Предимствата за Вас:
- Ще имате възможността да получавате увеличаващо се възнаграждение, в зависимост от постигнатите резултати (лични и на отдела)
- Ще работите на трудов договор с 25 дни платен годишен отпуск и 5-дневна работна седмица
- Ще получите шанса да продължите кариерното си развитие с генералния представител на Мерцедес-Бенц за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти за работа
- Ще преминете през сертифициращи обучения, съгласно програмата на Мерцедес-Бенц

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 23.02.2018г., като посочите референтния номер на позицията (SMVan_Sf_0218), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

05.02.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК