ДИСПОНЕНТ (СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА)

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако не се “губите”, когато имате няколко документа и папки пред себе си :),
ако имате достатъчно аналитичен подход и умеете да отстоявате аргументирано мнение,
ако успявате да постигате поставените цели и спазвате стриктно срокове,

ние Ви очакваме в екипа като:

Основни задължения на позицията:
- Въвеждане и обработване на поръчки на автомобили с марка Мерцедес-Бенц и употребявани такива
- Анализиране на данни и задаване на прогнози, съвместно с екипи Продажби
- Планиране на заявки за производство на автомобили чрез специализиран софтуер на Даймлер АД
- Осъществяване на непрекъсната комуникация с търговските екипи и вносител на автомобили
- Ежедневна работа със специализирани софтуерни продукти на български и английски/немски език, вкл. SAP
- Заскладяване и преместване на автомобили, следене на предпродажбената подготовка
- Организиране и проследяване на транспорта до съответния клон/дилър
- Обработка и архивиране на документация, вкл. първични счетоводни документи
- Изготвяне на отчети и справки към ръководството и вносителя

Изисквания към търсения кандидат:
- Висше икономическо или техническо образование
- Владеене на английски (или немски) език за работа със специализираните софтуерни продукти
- Предишен опит в областта на административни или аналитични дейности
- Умения за самоорганизиране, комуникативност и дисциплинираност
- Активен шофьор, категория B
- Работа с MS Office, предимно Excel

Като предимство при подбора по документи ще се считат познания за автомобилите.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще имате непрекъснат достъп до уеб-базирани платформи на Даймлер АД за поръчка, проверка и проследяване на автомобилите
- Ще получите шанса да работите за генералния представител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra за България, докосвайки се до световни стандарти за работа
- Ще получите възможност за постоянен трудов договор (след изтичане на изпитателния срок) и приятелски настроен екип от млади и позитивни колеги

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 06.06.2017г., като посочите референтния номер на позицията (Disp_Pv_0517), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Транспорт и логистика
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Пловдив

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

19.05.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК