ПРЕВОДАЧ С НЕМСКИ ЕЗИК

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако владеете немски език на много високо ниво и искате да поддържате знанията си актуални,
ако умеете да комуникирате с лекота с германци и да постигате заложените цели,
ако автомобилите са интересни за Вас и искате да работите в официално представителство на премиум бранд,

ние Ви очакваме в екипа като:

Основни задължения на позицията:
- Извършване на писмени преводи на документи от и на немски език за каталози и брошури на Mercedes-Benz, FUSO и Setra
- Изготвяне на фактури SD-модул на SAP
- Разпределяне и преразпределяне (при необходимост) на поръчки за превод
- Работа с уеб-базирани платформи за връзка с преводачески софтуер
- Администриране дейността на отдел преводи
- Съвместна работа с други отдели (човешки ресурси, следпродажбено обслужване и други) по общи проекти

Изисквания към търсения кандидат:
- Владее свободно писмено и говоримо немски език (минимум B2)
- Притежава висше образование
- Работи много добре с Adobe Reader, Excel, Word и PowerPoint
- Има много добра компютърна грамотност
- Е отговорен, организиран и умее да спазва срокове

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит в преводите и базови познания по английски език.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на трудов договор при пълно осигуряване, 8-часов работен ден и 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще имате непрекъснат достъп до уеб-базирани платформи на Даймлер АД и кореспонденция с колеги от Европа
- Ще бъдете обучавани за работа със специализирани софтуери, вкл. SAP
- Ще получите възможност за дългосрочно и сигурно сътрудничество

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 06.06.2017г., като посочите референтния номер на позицията (Trans_Sf_0517), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

19.05.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК