АВТОКОЗМЕТИК ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако искате да имате ежедневен досег с една от най-популярните и желани марки автомобили в света - Mercedes-Benz,

ако умеете да спазвате срокове,

ако сте енергичен и честен,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:
АВТОКОЗМЕТИК

Основни задължения на позицията:

- Предимно външно почистване и/или измиване на клиентски и служебни леки автомобили
- Спазване стандартите и правилата за работа на компанията

Изисквания към търсения кандидат:

- Притежава диплома за завършено средно образование
- E активeн шофьор (чиста шофьорска книжка)
- Умеe да работи в екип, както да следва график и да изпълнява стриктно указания
- Е лоялен и отговорен

Кандидати, които имат предишен опит на автомивка, ще се ползват с предимство при подбора.

Позицията е подходяща и за студенти на непълен работен ден.

Предимствата за Вас:

- Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
- Ще бъдете назначени на трудов договор при стандартен 8-часов (или непълен) работен ден при пълни осигуровки и 25-дневен платен годишен отпуск
- Ще сте в непрекъснат досег с едни от най-популярните и желани марки автомобили в света
- Ще работите при много добри условия на труд (работни инструменти, помещения и др.)

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 21.09.2017г., като посочите референтния номер на позицията (CW_0917), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

29.08.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК