АВТОТЕНЕКЕДЖИЯ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате достатъчно познания за автомобилите,
ако желаете да повишите своята квалификация в областта на тенекеджийната дейност,
ако искате да работите при много добри условия на труд, пълни осигуровки и 25-дневен платен годишен отпуск,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон Пловдив като:

Основни задължения на позицията:
- Извършване на ремонтни дейности в т.ч. изчукване, заваряване, напасване, възстановяване на детайли, разкомплектоване и комплектоване, рязане и т.н.
- Спазване на технологията и предписанията на производителя на автомобили Даймлер АД (производител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra)
- Изпълняване на ремонтите точно, в поръчания обем
- Попълване на необходимите вътрешнофирмени документи
- Съблюдаване на мерките за безопасност
- Работа със стенд за разпъване и различни уреди и инструменти за заваряване (миг-маг, електродъгово, газокислородно и др.)

Изисквания към търсения кандидат:
- Предишен опит като автотенекеджия (минимум 1 годинa) през последните 5 години (кандидати със сертификати за каросерийни ремонти ще се разглеждат с предимство при подбора)
- Стремеж към дългосрочна ангажираност в компанията
- Задължително завършено средно образование - за предпочитане с автомобилна насоченост
- Комуникативност, адаптивност, организираност
- Желание за придобиване на нови знания и умения

Като предимство при подбора по документи ще се считат валиден сертификат за преминато обучение на заварчици на плочи (листов материал), за заваряване на металите (черни и цветни) и PDR-метод.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна работна седмица и трудов договор
- Ще се докоснете до световни ноу-хау стандарти в автомобилния бранш, вкл. обучения за работа с високо- и свръхвисокоякостна стомана
- Ще работите с модерни, специализирани електроуреди в екип от професионалисти в своята област
- Ще имате възможност за дългосрочно и сигурно сътрудничество
- Ще получите шанса да работите за генералния представител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra за България

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 27.11.2017г., като посочите референтния номер на позицията (Т_Pv_1117), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Пловдив

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

16.11.2017

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК