СЛУЖИТЕЛ В СКЛАД ЗА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате достатъчно технически познания за автомобилите,

ако се стремите да натрупате реален практически опит в складово стопанство,

ако искате да повишите своята квалификация в областта на резервните части,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон Пловдив като:

Основни задължения на позицията:
- Приемане и разпределяне на резервни части и консумативи
- Оформяне на поръчки (в специализиран софтуер) и работа с електронни каталози за резервни части
- Издаване на резервни части към сервизен персонал (монтьори,
диагностици и др.)
- Следене и контрол на състоянието на съхраняваната стока и складовите площи
- Участие при подготовка и провеждане на инвентаризации
- Други дейности, свързани със складовото стопанство,възложени от прекия ръководител

Изисквания към търсения кандидат:
- Има завършено средно и/или висше образование (или е в процес на завършване)
- Деен е и физически активен
- Е комуникативен, организиран, гъвкав и умее да работи в екип
- Умее да работи с MS Office

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит при работата с електронни каталози за резервни части и познания по английски и/или немски език.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на трудов договор с 25 дни платен годишен отпуск и сменен режим на работа
- Ще придобиете умения за работа със специализирани софтуерни продукти, вкл. SAP
- Ще бъдете обучавани според стандартите на Даймлер АД
- Ще продължите кариерното си развитие с генералния представител на Даймлер АД (производител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra) за България

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 19.02.2018г., като посочите референтния номер на позицията (Wh_Pv_0218), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Транспорт и логистика
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Работа в склад

Населено място:

Гр. Пловдив

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

02.02.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК