ХИГИЕНИСТ/КА

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако сте активен/а и самоорганизиран/а,

ако смятате себе си за комуникативен, честен и лъчезарен човек,

ако почистващите дейности не Ви плашат,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:
- Почистване на офис площите и мебелите в конкретен район (сграда, част от комплекса)
- Основно почистване и зареждане с консумативи на санитарните помещения в поверения район
- Периодично - почистване на прозорци и изложбени автомобили
- Следене и заявяване на необходимите санитарни материали

Изисквания към търсения кандидат:
- Задължително завършено средно образование
- Е отговорен и самодисциплиниран
- Умее да работи в екип

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати с предишен опит като хигиенист/ка.

Обявената позиция е подходяща и за пенсионери.

Предимствата за Вас:
- Ще работите на трудов договор с пълно осигуряване
- Ще получитите 25-дневен платен годишен отпуск, при 5-дневна работна седмица и 8-часов работен ден
- Ще работите с приятелски настроен екип
- Ще имате шанса да работите за генералния представител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra за България

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка и копие на диплома за средно образование на БЪЛГАРСКИ език до 28.02.2018г., като посочите референтния номер на позицията (H_Sf_0218), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Почистване/услуги за домакинството
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

05.02.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК