ШОФЬОР – СНАБДИТЕЛ ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако обичате да шофирате и успявате да спазвате стриктно поставени срокове,

ако умеете да си сътрудничите с различни хора и сте екипен играч,

ако искате да работите с пълно здравно и социално осигуряване и 25-дневен платен годишен отпуск,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:

- Закупуване на стоки от външни доставчици, спазвайки процедура по закупуване
- Извършване на товаро-разтоварна дейност и подреждане на стоките в поверения автомобил
- Доставяне до клиенти на фирмата по предварително подготвени заявки, както и следене на график и маршрут за доставка
- Безопасно шофиране, съобразено с правилата за движение
- Спазване на политиката и правилата на компанията

Изисквания към търсения кандидат:

- Предишен опит на сходна позиция
- Задължително завършено средно образование
- Валидна шофьорска книжка, категория В
- Организиран, отговорен и умее да комуникира с клиенти

Предимствата за Вас:

- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще получите шанса да работите за генералния представител на Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо за България
- Ще имате възможност за дългосрочно и сигурно сътрудничество
- Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера, с екип от професионалисти в своята област

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език, като посочите референтния номер на позицията (Drivе_Sf_0318), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Шофьори / Куриери
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

07.03.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК