СЕРВИЗЕН КОНСУЛТАНТ ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако смятате себе си за комуникативен и сте мотивиран да вървите с нас по този път,

ако имате достатъчно технически познания за автомобилите (теоретични и практически),

ако умеете да разрешавате проблеми и да „продавате“ решения,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, локация София като:

Основни задължения на позицията:
- Приемане на леки автомобили за ремонт и/или техническо обслужване, обработка на сервизни поръчки
- Организиране на сервизната дейност и координиране работата на група монтьори
- Осъществяване на първично диагностициране на автомобилите
- Обслужване на клиенти по време на ремонт и/или техническо обслужване на български и/или английски език
- Спазване на задължителните стандарти на производителя и на компанията
- Съблюдаване удовлетвореността на клиентите и продажби на съпътстващи услуги/продукти
- Изготвяне на документи, свързани със сервизното обслужване

Изисквания към търсения кандидат:
- Натрупан опит в областта на сервизната дейност минимум 2 години (от последните 5 години)
- Задължително завършено висше техническо образование - за предпочитане с автомобилна насоченост
- Много добри познания по английски или немски език (технически)
- Задълбочени технически познания за леки автомобили
- Работа с каталози за резервни части и MS Office
- Комуникативност, адаптивност, организираност
- Валидна шофьорска книжка, активен шофьор

Предимствата за Вас:
- Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
- Ще работите на 8-часов работен ден с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще придобиете познания за работа с различни програмни продукти за управление на сервизната дейност, вкл. SAP
- Ще получите възможността, при добро представяне, да бъдете включен в различни сертификационни програми и обучения, според стандартите на Даймлер АД (производител на Мерцедес-Бенц)
- Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера, с екип от професионалисти в своята област

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език, като посочите референтния номер на позицията (SK_Sf_0418), за която кандидатствате!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

10.04.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК