ГАРАНЦИОНЕН СПЕЦИАЛИСТ ЗА МЕРЦЕДЕС–БЕНЦ

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако не се „губите”, когато имате няколко документа и папки пред себе си,

ако имате достатъчно аналитичен подход и внимание към детайла,

ако леките автомобили Ви вълнуват и имате достатъчно познания за тях,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, локация София като:

Основни задължения на позицията:

- Генериране на запитвания към производител/вносител, съгласно гаранционна/куланционна политика
- Завеждане, съхранение, контрол и проверка на гаранционни случаи/протоколи, посредством специализиран софтуер на английски/немски език
- Допълнително обработване и архивиране на вече създадени гаранционни протоколи и фактури към вносителя чрез приемо-предавателни протоколи
- Получаване, отчитане и унищожаване на дефектирали по гаранция резервни части
- Подготвяне и участие във вътрешни и външни одити (от страна на вносител и/или производител)
- Оказаване на съдействие на автомонтьори за правилно определяне на код за дефект/грешка
- Изготвяне на различни видове справки за отчетна дейност

Изисквания към търсения кандидат:

- Задължително завършено висше техническo образование (за предпочитане - с автомобилна насоченост)
- Добро владеене на технически немски и/или английски език
- Технически познания за автомобилите и възможност за непрекъснато усвояване на нови такива
- Адаптивност, организираност и умения за работа в екип

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати с предишен опит на сходна позиция и/или в сервизирането на автомобили.

Предимствата за Вас:

- Ще работите на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 25 дни платен годишен отпуск
- Ще усвоите работа с различни специализирани софтуери, вкл. EVA, EPC и др. (на английски или немски език)
- Ще бъдете обучавани периодично, според стандартите на Даймлер АД (производител на автомобили с марка Мерцедес-Бенц)
- Ще имате възможността да продължите кариерното си развитие с генералния представител на Даймлер АД за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти на работа

Ако отговаряте на изискванията, можете да кандидатствате на адрес: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (War_Sf_0518)!

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

22.05.2018

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК