СЕРВИЗЕН КОНСУЛТАНТ/ РЪКОВОДИТЕЛ КАРОСЕРИЙНИ РЕМОНТИ

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако комуникацията и разрешаването на проблеми Ви се отдават с лекота,

aко умеете да управлявате екип и да аргументирате позицията си,

ако се справяте добре с документация и стриктно спазвате процедури,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл, локация Бургас като:
СЕРВИЗЕН КОНСУЛТАНТ/РЪКОВОДИТЕЛ КАРОСЕРИЙНИ РЕМОНТИ

Основни задължения на позицията:
- Управление, контролиране и организиране на малък екип от тенекеджии и бояджии
- Приемане на автомобили за каросерийни ремонти и предоставяне на оферти към клиенти и застрахователи
- Извършване на самостоятелни и/или съвместни (с вещи лица) огледи, изготвяне на констативни протоколи, проектно-сметни калкулации и снимков материал, удостоверяващи характера и размера на щетата
- Въвеждане и обработване на база данни чрез специализирани софтуери за завеждане на щети, резервни части, поръчки и други
- Осъществяване на непрекъсната комуникация с клиенти и със застрахователни компании
- Разпределяне на работата и осъществяване на краен контрол в бояджийно-тенекеджийно отделение

Изисквания към търсения кандидат:
- Придобит релевантен опит в сферата на бояджийно-тенекеджийните дейности (минимум 1 години)
- Предишен опит при работа с Audatex
- Задължително завършено средно образование
- Компютърна грамотност и умения за водене на кореспонденция, архив и отчетност
- Задълбочени технически познания за автомобилите
- Добро ниво на владеене на английски език (за комуникация с клиенти и работа със софтуер)
- Комуникативност, адаптивност, организираност
- Активен шофьор (минимум категория В)

Като предимство при подбора по документи ще се счита владеене на руски език.

Предимствата за Вас:
- Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера на трудов договор с пълно осигуряване и 25-дневен платен годишен отпуск
- Ще можете да увеличавате допълнително възнаграждението си в зависимост от реализираните обороти
- Ще придобиете познания при работа със специализиран софтуер (вкл. SAP) както и различни уеб-базирани платформи
- Ще получите възможност за дългосрочно и сигурно сътрудничество
- Ще се докоснете до световни, ноу-хау стандарти в автомобилния бранш
- Ще преминете през първоначални/въвеждащи обучения на място или в други наши локации
- Ще получите шанса да работите за оторизирания дилър на Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо за България

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (SK_Paint_Bs_0119), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Освен в случай на изрично писмено възражение от Ваша страна, по реда, посочен в Политика за защита на лични данни, подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от две години от подаването на кандидатурата.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Бургас

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

04.01.2019

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК