СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ (ДИСПОНЕНТ) ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако не се “губите”, когато имате няколко документа и папки пред себе си :),

ако имате достатъчно аналитичен подход и внимание към детайла,

ако успявате да постигате поставените цели и спазвате стриктно срокове,

ние Ви очакваме в разширяващия се екип на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация Бургас като:

Основни задължения на позицията:

- Планиране, въвеждане и обработване на заявки/поръчки за производство на автомобили чрез специализиран софтуер
- Организиране и проследяване на транспорта на автомобилите до съответния дилър
- Създаване, oбработка и архивиране на документация, вкл. първични счетоводни документи, договори и досиета на автомобили
- Изготвяне и актуализиране на различни видове отчети и справки, проследяване на плащания, администриране на демонстрационни автомобили
- Следене на оборудване на автомобили в уеб-базирани платформи
- Водене на непрекъсната комуникация/кореспонденция с вносител или производител
- Подпомагане и участие при организиране на клиентски мероприятия

Изисквания към търсения кандидат:

- Завършено висше образование
- Добро владеене на английски или немски език (предимно писмено)
- Работи много добре с MS Office, предимно Excel
- Умения за самоорганизиране, пунктуалност и дисциплинираност
- Шофьорска книжка – категория В, активен шофьор

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати с познания/опит при водене на първично счетоводство.

Предимствата за Вас:

- Ще бъдете назначени на трудов договор на 8-часов работен ден при 5-дневна седмица с 22 дни платен годишен отпуск
- Ще преминете през въвеждащи и периодични обучения (вкл. в Европа), съгласно програмата на Даймлер АД – производител на Мерцедес-Бенц
- Ще работите със специализирани софтуерни продукти (вкл. Auto Master) и уеб-базирани платформи на Даймлер АД за поръчка, проверка и проследяване на автомобили
- Ще сте част от екип професионалисти в своята област
- Ще получите шанса да работите за оторизирания дилър и сервиз на Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо за България, докосвайки се до световни стандарти за работа

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език, като посочите референтния номер на позицията (Disp_Bs_1119), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се отработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от Силвър Стар Ритейл ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Бургас

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

14.11.2019

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК