ПРОДАВАЧ – КОНСУЛТАНТ НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате технически познания за автомобилите,

ако сте комуникативен и ежедневният контакт с много хора Ви зарежда,

ако успявате да постигате поставените цели и спазвате стриктно поети ангажименти,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация София като:

Основни задължения на позицията:
• Директна продажба през гише на резервни части, консумативи и услуги
• Обработване на запитвания от страна на настоящи или потенциални клиенти по телефон и на място
• Проследяване изпълнението на поръчките
• Наблюдение и анализ на пазара за резервни части
• Управление на складовите наличности, вкл. поръчки към централен склад
• Изготвяне на документация, работа със специализиран софтуер и електронни каталози за Мерцедес-Бенц, Сетра, Фузо и други

Изисквания към търсения кандидат:
• Предишен опит в продажбата на резервни части - мин. 2 години
• Завършено средно техническо образование (предимство - с автомобилна насоченост)
• Познания в сферата на резервните части и умения за специфицирането им
• Комуникативност, организираност и умения за работа в екип
• Работа с MS Office

Като предимство при подбора по документи ще се считат:
• Владеене на английски и/или немски език
• Предишен опит при работата с електронни каталози за оригинални резервни части
• Притежание на шофьорска книжка, категория В.

Предимствата за Вас:
• Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
• Ще работите на трудов договор с 22 дни платен годишен отпуск
• Ще придобиете умения за работа със специализирани софтуерни продукти и електронни каталози, вкл. AutoMaster
• Ще получите възможността да продължите кариерното си развитие с оторизирания дилър на Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо за България

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (SPs_Sf_1120), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се отработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Консултантски услуги
Ремонт/инсталации/сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

20.11.2020

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК