ТИЙМ МАЙСТОР ЗА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако сте натрупали достатъчно технически и организационни умения,

ако имате задълбочени познания за автомобилите,

ако притежавате лидерски умения и сте ориентиран към резултати,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД за сформиране на нова група техници, локация София като:

Основни задължения на позицията:

• Ръководене, подпомагане и координиране на екип/сервизна група за ремонт в сервиз леки автомобили с марка Мерцедес-Бенц
• Справедливо разпределяне на работата, съблюдаване спазването на сроковете и на зададената от производителя технология на ремонта
• Проследяване изпълнението на ремонтните дейности, разясняване на казуси, извършване на краен качествен контрол (при необходимост)
• Обработване на съпътстваща документация, вкл. сервизни поръчки, работни карти и други
• Изпращане на технически запитвания към производителя и идентифициране на резервни части
• Непрекъсната комуникация със сервизни консултанти за приемане/издаване на поръчки

Изисквания към търсения кандидат:
• Задължителен предишен опит в областта на сервизни/ремонтни дейности на автомобили и управление на екипи (минимум 3 години)
• Завършено техническо образование, предимство - висше
• Много добро владеене на английски/немски език – за превод на технически инструкции
• Активен, енергичен, организиран и пунктуален
• Шофьорска книжка – категория В, активен шофьор

Предимствата за Вас:
• Ще бъдете назначени на постоянен трудов договор (след изтичане на изпитателния срок) при 8-часов работен ден и сменен/дневен режим на работа
• Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
• Ще получавате пълни здравни и социални осигуровки и 22 дни платен годишен отпуск
• Ще работите в екип от професионалисти в своята област с регулярни обучения, съгласно изискванията на Даймлер АД (производител на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо)
• Ще получите възможност да се докоснете до световни, ноу-хау стандарти в автомобилния бранш

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (TM_PC_Sf_1021), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
технически

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

14.10.2021

Организация:

Силвър Стар Ритейл ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Ритейл ЕАД може да получите ТУК